Zcela nový model

Super SOCO TC

Oficiální video
Objevte víc!

Legenda z britských padesátých
let se vrací

Tento motocykl je vybaven nejlepšími a nejnovějšími technologiemi dneška,
model SUPER SOCO TC oslavuje znovuzrození klasiky z 50. let a současně
zahajuje novou éru elektrické mobility.

45 km/h

Max. rychlost
(el. omezeno)

160 km

Dojezd

83 kg

Čistá váha
(včetně jedné baterie)

E-mobilita
nikdy nevypadala tak

klasicky

V klasickém retro stylu není model SUPER SOCO TC vůbec nudný. Chcete-li najít svůj vlastní styl, máte na výběr ze čtyř různých a atraktivních designů.

Koupit
Super Soco TC video

SUPER SOCO TC
Oficiální video uvedení
na trh

Obrázky řeknou více než tisíce slov.

Sdílejte s přáteli

LED světlomety
příští generace

Inteligentní kompletní LED osvětlení mění noc v den. Automatické přizpůsobení jasu okolního prostředí je měřeno pomocí fotosenzorů a provádí automatické přepínání tlumeného a dálkového světla světlometů. Také ukazatele směru a zadní světlo svítí v moderním designu, který zaručuje vynikající jas a viditelnost. A během každodenní jízdy dokazuje denní LED svícení, že neřídíte žádný „běžný“ motocykl.

Více o designu

Výkonné baterie zaručují delší dojezd

Model Super SOCO TC může být vybaven až dvěma bateriemi najednou. Obě baterie lze snadno vyjmout, takže si je můžete odnést do bytu či kanceláře. Každá baterie se skládá z desítek vysoce výkonných článků typu lithium-ion značky Panasonic, LG nebo Samsung, o jejich synergii se stará zabudovaný inteligentní systém řízení baterie (BMS). Díky tomu je Super SOCO prvním mopedem v Evropě s dojezdem až 160 kilometrů čistě na elektrický pohon.

Více o bateriích

Úplná kontrola s klasickým přístrojovým panelem

Přehled znamená vše. Velký displej modelu TC SOCO vám zobrazuje všechny informace, které potřebujete během jízdy: aktuální rychlost, zbývající dojezd, režim jízdy, teplotu a mnohem více. A to vše v klasickém retro designu v kombinaci s nejmodernější technologií. Podsvícení přístrojů vám samozřejmě zobrazuje všechny informace také ve tmě.

Koupit

Nekonečná síla: motor BOSCH v náboji kola 17

Zažijte elektrickou mobilitu z té nejlepší stránky, bez výměny nebo doplňování oleje, bez zapáchajících výfukových plynů, bez hluku. Motor v náboji kola vyvinutý společně se společností BOSCH s maximálním výkonem 3000 W přináší maximální zrychlení bez nutnosti řazení či jakéhokoli prodlení a poskytuje zrychlení, s jakým nedisponuje žádný běžný zážehový motor v této kategorii.

45 km/h

Max. rychlost
(el. omezeno)

Více o výkonu
Všechno,
co musíte vědět

Technické specifikace Stáhnout brožuru

89 990 Kč

Cena pro koncového zákazníka (včetně DPH)

Super SOCO TC včetně 1 baterie
(dojezd zhruba 80 km)

Koupit

žádný hluk

Tento motocykl SOCO TC jezdí, aniž by vydával jakýkoli hluk. I při jízdě maximální rychlostí je hluk otáčejících se pneumatik jediným zvukem, který uslyšíte.

žádný zápach

Žádný výfuk znamená žádné výfukové plyny. Proto se už nemusíte obávat, že by vám oblečení načichlo.

nízké náklady na údržbu

Motor BOSCH tohoto motocyklu nevyžaduje žádnou údržbu. Občas musíte pouze provést výměnu některých částí brzdového systému.

nízké provozní náklady

Úplné nabití obou baterií vás bude stát méně než 20 Kč. Úspory jsou jasné.

nízké náklady na pojištění

Náklady na povinné ručení jsou velice nízké, v řádech desítek, maximálně stovek korun (v závislosti na zprostředkovateli a bonusech).

ekologicky nezávadné

Jízda na motocyklu Super SOCO TC je pravděpodobně nejudržitelnější a ekologicky nejšetrnější k životnímu prostředí, pokud jde o způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B.

Aplikace pro chytré telefony přináší dokonalou individualitu

Připojte svůj motocykl Super SOCO přes mobilní síť k chytrému telefonu. Zdarma poskytovaná aplikace je dostupná pro všechny platformy a slouží k více účelům: Prohlédněte si všechny podrobnosti o svém motocyklu uložené na počítači a upravte nastavení podle stylu jízdy a ostatní parametry přesně tak, jak si budete přát.

v nabídce od konce roku 2018