Užijte si řízení naplno!

Nekonečný výkon znamená nekonečnou zábavu

Nechte za sebou všechny běžné mopedy se spalovacím motorem.

Model Super SOCO TC nastavuje nové standardy v oblasti elektrické
mobility díky svému provedení orientovanému na zcela nový systém
řízení FOC (FieldOrientedControl) a na výkonný elektrický motor
BOSCH. Každý, kdo prohlašuje, že „elektrický pohon není zábava“,
rozhodně nikdy neseděl na modelu SOCO TS.

Vysoce výkonný elektrický motor

Model Super SOCO bude vždy vyhovovat vašim potřebám

Model Super SOCO je vybaven novým elektrickým motorem v náboji kola, který vyvinula a vyrábí společnost BOSCH, přední světový výrobce vysoce kvalitních elektrických motorů. Tento motor poskytuje neuvěřitelný maximální točivý moment 120 Nm, který se přenáší přímo na vozovku. Je-li tento motor usazen uvnitř zadního kola svého mopedu, nemusíte se již starat o ztráty typické pro benzínové motory.

Již za pár vteřin dosáhnete maximální rychlosti (omezené na 45 km/h), aniž byste produkovali hluk, zápach nebo výfukové plyny.

Inteligentní řídicí jednotka

systém FOC (FieldOrientedControl)

Chcete-li najít dokonalou rovnováhu mezi dojezdem a výkonem, model SOCO TS neustále kontroluje váš styl jízdy a chování během ní. Systém FOC (FieldOrientedControl), který je také nazýván „mozkem“ elektrických vozidel, bude monitorovat požadovaný výkon z akcelerátoru, vhodně jej měnit podle získaných informací a výsledný výkon – jako kouzlem – přenese na kolo vašeho vozidla. Výsledek je jednoduše fenomenální – maximální zážitky z jízdy, které se těžko popisují slovy.

Obnovení energie

prostřednictvím Elektrického brzdového systému (EBS)

Zpomalení obvykle vede k významné ztrátě energie. Model Super SOCO však díky novému brzdovému systému obnovuje velké množství této energie a při zpomalení dobíjí baterii. Prakticky si ani nevšimnete žádného z těchto složitých procesů, které probíhají pod vámi, s výjimkou až o 10 % delšího dojezdu a také delší životnosti baterie.

Brzdy jako v motosportu

zaručují maximální brzdný výkon

Mohlo by se zdát přehnané použít takto výkonné brzdy na mopedu, ale pro Super SOCO je to samozřejmost. Tento motocykl je vybaven hydraulickými brzdovými systémy s dvěma pístky, které se používají v motoristickém sportu, což umožňuje jezdci přesné ovládání mopedu před zatáčkou a v ní, a to i na mokré vozovce. Navíc se můžete spolehnout na brzdový systém i v kritických situacích a při náhlém brždění. Není třeba se obávat přehřátí brzdy ani při dlouhé jízdě z kopce, díky použití moderních materiálů a vzduchem chlazených kotoučů budou vždy brzdy v optimální teplotě.

Plynulé ovládání

pro mnohem pohodlnější jízdu

Vynikající ovládání plynu a akcelerace u modelu SOCO definují slovo „plynulý“ zcela novým způsobem. Nejmodernější vektorová řídicí jednotka umožňuje snadnější, pohodlnější a mnohem zábavnější jízdu než kdykoli dříve. Pracuje v dokonalé souhře se systémem FOC a přenáší pohyb vaší ruky přes plynovou rukojeť přímo na vozovku.