Neomezený výkon

Nekonečný výkon znamená nekonečnou zábavu.

Nechte za sebou všechny běžné mopedy se spalovacím motorem. Model
Super SOCO TC nastavuje nové standardy v oblasti elektrické mobility
díky svému provedení orientovanému na zcela nový systém řízení FOC
(FieldOrientedControl) a na výkonný elektrický motor BOSCH. Každý,
kdo prohlašuje, že „elektrický pohon není zábava“, rozhodně nikdy neseděl
na modelu SOCO TC.

Vysoký výkon
- elektrický motor

poháněný technologií BOSCH®

Model SUPER SOCO TC je vybaven zcela novým elektrickým motorem v náboji kola, který vyvinula a vyrobila společnost SOCO ve spolupráci se společností BOSCH – což je přední světový výrobce vysoce kvalitních elektromotorů. Tento motor poskytuje výkon 3000 W a neuvěřitelný maximální točivý moment 150 Nm a tyto hodnoty jsou přenášeny přímo na vozovku bez zápachu výfukových plynů.

  • 150 N•m
  • 17°
  • 550 rpm
  • 3000 w
  • 92 % efektivita

Inteligentní řídicí jednotka

systém FOC (Field Oriented Control)

Chcete-li najít dokonalou rovnováhu mezi dojezdem a výkonem, model SOCO TC je ten pravý. Neustále kontroluje váš styl jízdy a chování během ní. Systém FOC (FieldOrientedControl), který je také nazýván „mozkem“ elektrických dopravních prostředků, bude monitorovat požadovaný výkon z akcelerátoru, vhodně jej měnit podle získaných informací a výsledný výkon – jako kouzlem – přenese na kolo vašeho vozidla. Výsledek je jednoduše fenomenální – maximální zážitky z jízdy, které nemohou být bohužel popsány slovy.

Brzdový systém CBS

zaručí kratší brzdnou dráhu.

Pro moped možná přehnané, ale pro SUPER SOCO TC je to přesně to pravé. Hydraulický brzdový systém s dvěma pístky, který je používán v motorsportu, pracuje bezvadně. Citlivé brzdy umožňují extrémně přesné dávkování před zatáčkami i v nich, a to i na mokré vozovce. Přední brzdový kotouč s průměrem 240 mm a zadní s průměrem 180 mm zaručují spolehlivé a účinné brzdění ve všech podmínkách.

Plynulé ovládání

pro mnohem větší pohodlí během jízdy

Vynikající ovládání plynu a akcelerace u modelu SOCO definují slovo „plynulý“ zcela novým způsobem. Nejmodernější vektorová řídicí jednotka umožňuje snadnější, pohodlnější a mnohem zábavnější jízdu než kdykoli dříve. Pracuje dokonale společně se systémem FOC a přenáší pohyb vaší ruky přes plynovou rukojeť přímo na vozovku.

Tlumič

Upside Down
ve standardní
výbavě

Přední vidlice provedení Upside Down má vnitřní kluzné nohy dole a drží přední kolo. Můstek vidlice, který je nejnamáhanější částí motocyklu, zaručuje při takové konstrukci mnohem větší tuhost díky uchycení vnějších nohou vidlice s větším průměrem. Navíc se tato konstrukce vyznačuje nižší neodpruženou hmotou, což zlepšuje kontakt kola s vozovkou.

Speciálně navržené pneumatiky

zaručují větší komfort a maximální bezpečnost

Větší pneumatiky s technologií dual Compound mají tvrdší směs ve střední části pneumatiky pro nižší odpor a větší životnost a měkčí směs na krajích pro lepší přilnavost v náklonech.