Zcela nový model

Super SOCO TS

Oficiální video
Objevte víc!

Start do nové éry
elektrické mobility

Dech beroucí. Inspirující. Revoluční. Nebo prostě fantastický. Říkejte si, co
chcete. Nový model Super SOCO TS1200R je nejmodernější stroj v oblasti
elektrické mobility. Po mnoha letech vývoje a spolupráce s velkými hráči
z celého světa na poli elektrických vozidel byl nakonec vytvořen elektrický
moped nebo skútr. Nadchne vás dojezd 160 kilometrů na jedno nabití.

45 km/h

Max. rychlost
(el. omezeno)

160 km

Dojezd

78 kg

Čistá váha
(včetně jedné baterie)

E-mobilita nikdy nevypadala tak
dobře

Žádný pravidelný nebo staromódní design skútrů. Motocykl SOCO rozhodně není nudný. Chcete-li najít svůj vlastní styl, máte na výběr z pěti různých a dokonalých designů. Líbí se vám to, co vidíte? Dobře! Takový moped, jako je tento, už znovu nenajdete.

Koupit
Super Soco TS video

SUPER SOCO TS
Oficiální video
uvedení na trh

Obrázky řeknou více než tisíce slov.

Sdílejte s přáteli

LED světlomety
příští generace

Zbavte se strachu ze tmy. Tlumená a dálková světla modelu SOCO s průkopnickou LED technologií vás povedou celou noc. Dokonce i ukazatele směru a koncové světlo s brzdovým světlem září v moderním designu, který k vám upoutává pozornost stejně jako zcela nová přední světla pro denní svícení.

Více o designu

Výkonné baterie zaručují delší dojezd

Model Super SOCO TS může být vybaven až dvěma bateriemi najednou. Obě baterie lze snadno vyjmout a odnést do bytu či kanceláře. Každá baterie se skládá z desítek vysoce výkonných článků typu lithium-ion značky Panasonic, LG nebo Samsung, o jejich synergii se stará zabudovaný inteligentní systém řízení baterie (BMS). Díky tomu je Super SOCO prvním mopedem v Evropě s dojezdem až 160 kilometrů čistě na elektrický pohon.

Více o bateriích

Úplná kontrola s dokonalým přístrojovým panelem

Přehled znamená vše. Velký displej modelu SOCO vám zobrazuje všechny informace, které potřebujete během jízdy: aktuální rychlost, zbývající dojezd, režim jízdy, teplotu a mnohem více. Dokonce ani silné sluneční záření nebude díky speciální vrstvě znamenat žádný problém. Efektní podsvícení vám bude pomáhat v noci. Co více byste mohli chtít?

Koupit

Nekonečný výkon: Fenomenální motor BOSCH v náboji kola

Zapáchající výfukové plyny? Výměny nebo doplňování oleje? Hrozné zvuky? Nic takového! Nový model Super SOCO TS je poháněn zcela novým motorem BOSCH v náboji zadního kola vašeho motocyklu. Proto je elektrická energie přenášena bez jakýchkoli výkonových ztrát a bez převodovky – přímo na vozovku, což vám přináší tak vynikající požitek z jízdy, jaký jste nikdy předtím nezažili. Akcelerace tohoto motoru je dokonce rychlejší než u běžných benzínových motorů.

45 km/h

Max. rychlost (el. omezeno)

Více o výkonu

Všechno, co musíte vědět.

Technické specifikace Stáhnout brožuru

79 990 Kč

Cena pro koncového zákazníka (včetně DPH)

Super SOCO TS1200R včetně 1 baterie
(dojezd zhruba 80 km)

Koupit

žádný hluk

Tento motocykl SOCO TS jezdí, aniž by vydával jakýkoliv hluk. I při jízdě maximální rychlostí je hluk otáčejících se pneumatik jediným zvukem, který uslyšíte.

žádný zápach

Žádný výfuk znamená žádné výfukové plyny. Proto už nemusíte mít strach, že by vám oblečení načichlo.

nízké náklady na údržbu

Motor BOSCH tohoto motocyklu nevyžaduje žádnou údržbu. Občas musíte pouze provést výměnu některých částí brzdového systému.

nízké provozní náklady

Úplné nabití obou baterií vás bude stát méně než 20 Kč. Úspory jsou jasné.

nízké náklady na pojištění

Náklady na povinné ručení jsou velice nízké, v řadech desítek maximálně stovek korun (v závislostí na zprostředkovateli a bonusech).

ekologicky nezávadné

Jízda na motocyklu Super SOCO TC je pravděpodobně nejudržitelnější a ekologicky nejšetrnější k životnímu prostředí, pokud jde o způsob, jak se dostat z bodu A do bodu B.

Aplikace pro chytré telefony přináší dokonalou individualitu

Připojte svůj motocykl Super SOCO přes mobilní síť k chytrému telefonu. Zdarma poskytovaná aplikace je dostupná pro všechny platformy a slouží k více účelům: Prohlédněte si všechny podrobnosti o svém motocyklu uložené na počítači a upravte nastavení podle stylu jízdy a ostatní parametry přesně tak, jak si budete přát.

v nabídce od konce roku 2018