Revoluční design

Elektrická mobilita, která vás rozhodně přemístí

Přehled znamená vše. Velký displej modelu SOCO vám zobrazuje všechny informace, které potřebujete během jízdy:
aktuální rychlost, zbývající dojezd, režim jízdy, teplota a mnohem více. Dokonce ani silné sluneční záření nebude
díky speciální vrstvě znamenat žádný problém. Efektní podsvícení vám bude pomáhat v noci. Co více byste mohli chtít?

Design

Když se nákres stane realitou

Historie modelu Super SOCO začala – jako většina jiných nápadů – na papíře. Zatímco většina nápadů na celém světě se nikdy nedostane do sériové výroby, návrháři společnosti SOCO byli naprosto přesvědčeni, že vytvořili dokonalý elektrický motocykl/moped. Jeho futuristický, ale přirozený vzhled a jeho nadčasový charakter se promítl do reality zcela bez kompromisů. Byl stvořen pro E-Mobilitu zítřka. A pro následující dny.

Kompletní bezpečnost a viditelnost v každé situaci

Speciálně rozšířený úhel koncového světla v rozsahu 270 stupňů vás činí viditelnými pro všechny účastníky provozu bez ohledu na to, zda jsou před vámi, nebo za vámi. Nakonec nemáte co schovávat, protože koncové LED světlo modelu Super SOCO vypadá v noci prostě dokonale.

Navíc jsou tyto LED svítilny mnohem spolehlivější a vydrží déle než 1000 hodin. Takže zapomeňte na komplikovanou výměnu žárovek. Díky LED technologii se v noci nebudete muset nikdy znovu obávat cesty domů.

Dokonalé vidění díky LED technologii

Tlumené světlo i dálkové světlo s průkopnickou LED technologií vás cestou provede jakoukoli tmou. Svit světlometů motocyklu je jasnější než kdykoli dříve a září naprosto čistou bílou LED barvou.

Až 28 000 cd se promítá pomocí 6 LED modulů přes skleněnou čočku na vozovku před vámi, aby zajištilo maximální viditelnost při jízdě v noci. Výsledek mluví sám za sebe: pětkrát vyšší účinnost světla a lepší viditelnost ve srovnání s běžnými halogenovými žárovkami, které jsou používány u běžných mopedů.

světlená účinnost světlometu SOCO Světelná účinnost běžných světlometů

Zejména jednolité kruhové LED světlo pro denní svícení skládající se z 30 samostatných LED diod způsobí, že model Super SOCO bude lahůdkou ve dne i v noci.

Mimochodem

Díky LED technologii je spotřeba energie minimální, proto máte delší dojezd a více energie pro jízdu.

100% promyšlené

Super SOCO vždy sedne vašim potřebám

Ještě dřív, než byl dokončen první prototyp, se vývojáří Super SOCO zaměřili na jezdce a jejich potřeby. Inteligentní schránka pod víkem baterie, kam si můžete uložit telefon, peněženku, klíče nebo croissant na snídani. Pod přihrádkou u hlavní baterie je místo na druhou baterii, nabíječku nebo malý nákup.

Obě baterie a přihrádka na drobnosti jsou snadno vyjímatelné.

Dobrý design, který se přizpůsobí řidiči

Super SOCO vždy sedne vašim potřebám

Ušetří vás náročných, dlouhotrvajících a vyčerpávajících cest

Každý si najde tu nejlepší pozici. Super SOCO se vám přizpůsobí,jak budete chtít. Můžete si nastavit stupačky pro ideální posezení během několika vteřin. Můžete si nastavit světlou výšku, tlumení a další.

Toto nastavení bude mít velký vliv na jízdní dynamiku. Můžete zvolit sportovní pozici nebo pohodlnou vzpřímenou s měkčím nastavením.